Vadybos sprendimų centras | Erika Furman
882
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-882,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
About This Project

Erika Furman

Inovacijų organizacijose ekspertė, inovacinės aplinkos, inovacinių produktų ir paslaugų vystytoja. Analitikė, strategė, vizionierė.

Konsultuoja  įmones kuriant ateities vizijas, mokslo, technologijų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų klausimais, panaudojant ES ir kitų fondų paramą.

Ekspertinės sritys: Strateginės krypties, vizijos kūrimas, organizacijos ir srities potencialo analizė, inovatyvių produktų ir paslaugų kūrimas, projektų integracija.

2012‒2014  m. dirbo  kultūros ministro patarėja struktūrinių fondų formavimo klausimais. Nuo 2003 iki 2014 m. dalyvavo  formuojant ūkio, švietimo ir kultūros ministerijų struktūrinių fondų paramos priemones. Viena iš Valstybės pažangos strategijos „Lietuva 2030“ ir sumanios specializacijos  rengimo eksperčių. Ateities visuomenės instituto steigėja. 2006–2012 m. buvo Lietuvos spaustuvininkų asociacijos prezidentė. Apdovanota VGTU už verslo ir mokslo bendradarbiavimą skatinant inovacijas įmonėse.